Hakkımızda

 İzer Fermuar


​2005 yılında İstanbul Merter’de kurulan İzer Fermuar, kurulduğu ilk yıllarda sektöre fermuar hammaddesi ithalatı yaparak başladı. Daha sonra elde ettiği deneyimler ile güçlü bir yatırım yaparak, üretici olarak sektöre hizmet vermeye devam etti.

Yenibosna’da bulunan tam entegre üretim tesisinin yanı sıra Zeytinburnu’nda yer alan mağazasında +150 ‘ün üzerinde istihdam sağlamaktadır.

Üretim tesisinde metal, kemik, naylon fermuarların yanı sıra su geçirmez ve antibakteriyel özelliklere sahip spesifik fermuar imalatı yaparak sektörel çeşitliliğe hizmet vermektedir.

Hazır giyim ihracatçı markalar başta olmak üzere, spor giyim, ayakkabı ve çanta firmalarının yanı sıra aksesuar toptancılarına da hizmet vermeye devam etmektedir . Aylık 10 milyon adet üretim kapasitesine ulaşan üretim tesisinde, kaliteli ve çevre dostu fermuarları üretmeyi mesleki ilke edinmiştir.

Misyonumuz


Yüksek üretim kalitemizden ve insani değerlerimizden ödün vermeden, çevreye duyarlı üretimimiz, güvenli ve geniş ürün yelpazemiz ile iş ortaklarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz


Misyonumuz doğrultusunda; yenilikçi değerleri ile sektörünün öncülerinden biri olmak, sektörümüzde yüksek kalite standartlarında üretim hizmeti veren, müşteri memnuniyeti odaklı, saygın ve güvenilir bir marka olmak.

Kalite Politikamız


Müşterilerimize daha iyi ürünü, uygun fiyat ve zamanın önemini bilerek hızlı hareket etmek ve sadece ürün satmak değil satış sonrası hizmetlerimizi en üst seviyede tutmak kalite politikamızdır.